KONGRE MERKEZİ
Xanadu Resort

Belek, Acısu mevkiinde bulunan tesis; Antalya Havalimanı’na 40 km, Antalya şehir merkezine 45 km, Belek merkeze 6 km ve denize sıfır konumdadır (plaja köprü ile geçiş bulunmaktadır).

Turizmin kalbi Belek turizm merkezinde, Antalya ve çevresindeki sayısız tarihi ve turistik cazibe merkezi ile sonsuz mavinin yanı başında konumlanan ve yüksek kalite her şey dahil konsepti ile “High Class All-Inclusive” kalitesinde hizmet sunan 184.000 m2 alana kurulu Xanadu Resort Hotel, Türkiye’nin yanı sıra dünyanın pek çok ülkesinden gelen misafirlerine, konforu lüks ve ihtişamla buluşturan, sıra dışı bir konaklama deneyimi yaşatıyor.

Mistik mimarisi, sütunlu yürüyüş yolları ve Roma tarzı havuzu ile misafirlerini antik döneme götüren Xanadu Resort Hotel; eğlence merkezi olan amfi tiyatrosu, 2.500 metrekare alana yayılan kongre ve toplantı salonları, 5.500 metrekarelik Fancyland çocuk kulübü ve birbirinden eğlenceli aktivite olanakları ile misafirlerine unutamayacakları bir tatil deneyimi yaşatmayı vadediyor.

Antalya Havalimanı’na 38, Belek şehir merkezine 11, Aspendos Antik Kenti’ne ise 25 dakikalık sürüş mesafede bulunan Xanadu Resort, ulaşım olanakları ve cazibe merkezlerine yakınlığı ile de ön plana çıkıyor.

High Class Hizmet Anlayışı

Xanadu Resort Otel, yüksek kaliteli her şey dahil konsepti ile dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerine sıra dışı bir tatil keyfi yaşatıyor.

Güvenli Turizm Sertifikalı Hijyenik Otel

Covid-19 önlemleri ve hijyen uygulamaları ile "Güvenli Turizm Sertifikası" almaya hak kazanan Xanadu Otelleri, sağlığınız için tüm ayrıntıları düşünüyor.

Konforlu ve Lüks Konaklama Seçenekleri

Çam ağaçları ve yeşilin bin bir tonunun arasına konumlanan Xanadu Resort Hotel’in tüm odaları, eşsiz Akdeniz veya yemyeşil bahçe manzarasına sahip olup, kusursuz mimarisi ve benzersiz oda olanakları ile unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatıyor.